Wigilia KSM

Piątek 21 grudnia był dla naszego oddziału nadzwyczajnym dniem. Tego dnia zamiast zwykłego spotkania zasiadliśmy z duszpasterzami z naszej parafii do wieczerzy wigilijnej? Na początku jak na każdym spotkaniu odbyło się tradycyjnie zapalenie świecy naszego oddziału. Następnie po krótkiej modlitwie, Sylwia- nasza prezes odczytała fragment Ewangelii wg św. Łukasza o narodzeniu Jezusa? Potem posypały się życzenia podczas dzielenia się opłatkiem. Nie obyło się również bez śpiewania kolęd.Uśmiech Gdy nasze gardła już się troszkę zmęczyły, postanowiliśmy nadrobić siły poprzez spożycie przygotowanych na tę uroczystość potraw? Podczas jedzenia przybliżaliśmy działalność naszej wspólnoty ks. proboszczowi, który po raz pierwszy widział ją w całościUśmiech Wszystko jednak co dobre, szybko się kończy? Z nową siłą, pomysłami i zapałem do pracy musieliśmy wrócić do domu, by w rodzinach dobrze przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia?

Wszystkim naszym członkom, sympatykom i zaprzyjaźnionym oddziałom oraz czytelnikom tego bloga życzę spokojnych, spędzonych w gronie najbliższych Świąt, a w Nowym Roku Błogosławieństwa Bożego i codziennych narodzin Jezusa w sercu?Uśmiech

KSM Okrzeja